ATTRACTIONS IN UAГРАВІТАЦІЯ

Анотація: "Гравітація" - це симулятор екстремальних атракціонів на основі шолома віртуальної реальності і крісла на унікальній системі підвісу. Атракціон "Гравітація" дозволяє досягти максимального занурення у віртуальну реальність з усіх існуючих атракціонів на сьогоднішньому ринку.

Площа: 1 м2
Аудиторія: діти від 7 років і дорослі
Розміщення: внутрішнє (наприклад, у приміщенні типу торгового центру) і зовнішнє (під відкритим небом)
Термін окупності: 2-3 місяці
Пропускна здатність: 1 людина за сеанс. До 10 осіб на годину
Споживана потужність: 220 В, до 2 кВт


Атракціони на основі шоломів віртуальної реальності OculusRift - це нове покоління розваг, яке замінює 5D атракціони. Новизна і відмінність від інших атракціонів на базі OculusRift - це унікальна система підвісу крісла.

Віртуальний шолом робить можливим перегляд зображення по вертикалі і горизонталі на 360 градусів, що означає абсолютну повноцінність візуалізації. Крісло на підвісі дає можливість задіяти вестибулярний апарат відвідувача, що підсилює відчуття занурення в атмосферу ролику, та дозволяє отримати екстремальні враження без ризику для життя. При цьому мозок людини сприймає все буквально: прискорюється серцебиття, піднімається тиск і відбувається викид адреналіну в кров.

Безліч роликів дає можливість отримати враження від атракціонів на кшталт американських гірок і гігантських гойдалок всього на одному квадратному метрі. Унікальний дизайн, компактність і мобільність (1 квадратний метр), прийнятна ціна, швидка окупність - основні конкурентні переваги атракціону "Гравітація".