ATTRACTIONS IN UA5D КІНО

Анотація: "Кінотеатр 5D" - це інтерактивний атракціон, що максимально передає глядачеві відчуття присутності в сюжеті фільму за рахунок 3д зображення, динамічної платформи і великої кількості ефектів.

Площа: від 20 до 25 м2
Аудиторія: діти від 4 років і дорослі
Розміщення: внутрішнє (наприклад, у приміщенні типу торгового центру) і зовнішнє (під відкритим небом)
Термін окупності: 9 місяців
Пропускна здатність: до 4 осіб за сеанс. До 40 осіб на годину
Споживана потужність: 220 В, до 6 кВт


"5Д кінотеатр" - атракціон, який відмінно зарекомендував себе у сфері віртуальної реальності, і все ще користується популярністю як у дітей, так і у дорослих. Цей напрямок розваг завоював величезну аудиторію, що є гарантією стабільного доходу. Сьогодні на ринку існує велика кількість контенту (фільмів) для 5Д кінотеатрів, який весь час розширюється і поліпшується.

Цей атракціон дозволяє глядачам випробувати неймовірно реалістичні відчуття і з головою зануритися в барвистий віртуальний світ. Об'ємне зображення і реалістичні спецефекти створюють відчуття присутності в епіцентрі подій. Динамічна платформа останнього покоління повертає крісла глядачів то вправо, то вліво, підкидає їх вгору і раптово опускає вниз, відповідно до дії, що відбувається на екрані, будь це стрімкий політ крізь глибини всесвіту або карколомна гонка на автомобілі.

Спеціальні ефекти (бризки води, вітер, блискавки, дим, мильні бульбашки і т.д.) ще більше підсилюють відчуття реальності того, що відбувається на екрані.